Prohlédli jsme konkurenční nabídky a sestavili seznam výhod, které Vám poskytuje naše půjčovna.

1. VŠECHNO HEZKY POHROMADĚ

Všechno potřebné pro rodinné stanování najdete v našich soupravách STANDARD. Za jednotnou cenu si tak odvezete kompletní balík věcí nezbytných pro chvíle trávené pod stanem a nemusíte přemýšlet, jestli jste náhodou na něco nezapomněli. Prakticky od nás můžete rovnou vyrazit na vybrané místo. Jedinou výjimkou jsou spacáky, které Vám radíme zakoupit vlastní (hlavně z hygienických důvodů), ale pokud do nich nechcete investovat, lze si je také zapůjčit. Po každé zápůjčce jsou spacáky vždy profesionálně ošetřeny, ale toto ošetření je zejména časově náročné a nabídka je proto omezená.

Souprava STANDARD

Všechno v jednom balíku

2. VĚŘÍME VÁM

U nás neplatíte zálohu ve výši ceny vybavení. Sepíšeme s Vámi smlouvu na základě které si vybavení od nás půjčíte. Vzor smlouvy je k nahlédnutí zde. Pak už nic nebrání tomu, aby jste vyrazili za dobrodružstvím. Peníze, které by jste jinak investovali do nákupu soupravy nebo byli nuceni složit jako zálohu v jiných půjčovnách, můžete v klidu využít nějak jinak. Pokud náhodou dojde k poškození některé části soupravy (stát se může cokoliv, obzvláště když jsou poblíž děti 🙂 ) není důvod k obavám. Ke každému poškození přistupujeme individuálně a určitě najdeme řešení přístupné pro obě strany.

důvěra

Důvěra je důležitá

 

 

 

 

 

3. JEN JEDNA ZÁLOHA NA VŠECHNO

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, stačí si je objednat v naší půjčovně a počkat na potvrzovací zprávu ve Vaší emailové schránce. Pak už jen složíte zálohu ve výši 1000 Kč na náš účet.  Tato záloha plní funkci rezervačního poplatku. Po jejím připsání na náš účet už máte stoprocentní jistotu, že Vámi objednané produkty jsou pro Vás rezervovány v daném termínu. Zároveň slouží jako vratná záloha na případné pokrytí škod způsobených na vybavení, takže pokud bude veškerý materiál při navrácení v pořádku, dostanete celou částku zpátky. Tato záloha se vztahuje na celou objednávku, to znamená, že pokud si u nás rezervujete jeden produkt, za rezervaci dašího už zálohu neplatíte.

prasátko

Ušetříte

 

 

 

 

 

4. PORADÍME VÁM

Se stanováním v přírodě i kempu už jsme nasbírali určité zkušenosti. Stále pro Vás vyhledáváme tipy a triky pro rodinné stanování. Prostřednictvím blogu, kontaktního formuláře nebo i telefonicky Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy. V našem blogu můžete nalézt různé zajímavosti. V blízké budoucnosti bychom Vám prostřednitvím blogu a galerie rádi poskytli informace a obrázky z českých kempů.

vic hlav

Víc hlav víc ví