Coleman Cortes Plus 5

Jedná se vysoký a prostorný rodinný stan, který poskytne rodinám pohodlné útočiště. Svými rozměry je určen především do využití v kempu, ale je dobře použitelný i na menším paloučku v přírodě. Předsíň je dost velká na pohodlnou přípravu jídla při nepříznivém počasí. Stany Coleman mají samozhášivou úpravu Fire Retardant, která brání tomu, aby celý stan vzplál, ale přesto je potřeba při zacházení s ohněm uvnitř stanu dbát zvýšené opatrnosti (máme vlastní zkušenosti s propálenou podlážkou 🙂 ).

Server www.coleman.eu uvádí, že „Ministerstvo obrany Velké Británie klasifikuje vodní sloupec s hodnotou 800mm jako nepromokavý.“ Rodinný stan Coleman Cortes Plus 5 uvádí hodnotu vodního sloupce 2000mm a není důvod jim nevěřit. Stan vydrží opravdu silné deště a pokud jej pořádně ukotvíte, tak ani silný vítr Vás nepřekvapí.

Předsíň má k dispozici tři pohodlné vchody, což oceníte, zejména pokud hodláte s sebou vzít na dovolenou i kola, které se rozhodnete uschovat třeba na noc nebo před nepříznivým počasím. Dělají předsíň vzdušnou a umožňují pohodlné odvětrání spací části stanu, do které se pohodlně vejdou 4 vzrostlí chlapi.

Rozměry:

Hmotnost 10.6 kg
Rozměry sbaleného stanu 58 x 24 cm
Délka 500 cm
Šířka 280 cm
Výška 190 cm
Nepromokavost tropik 2000 mm